Bilety

Piątek - 80 pln

Sobota - 90 pln

Karnet na dwa dni - 150 pln

PRZECZYTAJ PRZED ZAKUPEM

1. Powyższe ceny są cenami brutto i obowiązują wszystkich wchodzących dorosłych i młodzież powyżej 15. roku życia. Dzieci i młodzież poniżej tego wieku wchodzą bezpłatnie. Wszystkie osoby nieletnie (poniżej 18 lat) wpuszczane są tylko pod opieką dorosłych.

2. Zakup biletu oznacza zapoznanie się i akceptację Regulaminu festiwalu  (link poniżej).

3. W przypadku rezygnacji z udziału w festiwalu zwrot biletów i zwrot należności przez platformę sprzedaży ekobilet.pl możliwy jest jedynie przed dniem zakończenia sprzedaży w uzgodnieniu z organizatorem imprezy i po uzyskaniu jego akceptacji.

4. Poza sprzedażą online przewiduje się sprzedaż części biletów w kasie przed wejściem na teren festiwalu.

5. Liczba uczestników Festiwalu ograniczona jest do 250 osób nie wliczając w ten limit osób zaszczepionych przeciwko COVID-19 i ozdrowieńców legitymujących się ważnym Unijnym Certyfikatem COVID w wersji papierowej lub elektronicznej. Osoby spełniające ten warunek proszone są o zakup, w miarę dostępności, biletów opatrzonych  zapisem "za okazaniem Unijnego Certyfikatu COVID".

6. Sprzedaż online rozpocznie się w środę 7 lipca i zakończy w środę 28 lipca lub w momencie wyczerpania puli poszczególnych rodzajów biletów.

7. Ze względu na wyjątkowe warunki i ograniczenia związane z trwającym stanem epidemii wirusa SARS CoV-2 prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem festiwalu.

 

Regulamin festiwalu.

INFO:

Pobyt w Sulęczynie w dniach festiwalu możliwy jest w licznych kwaterach prywatnych, agroturystycznych, campingach, polach namiotowych i okolicznych ośrodkach.Wykaz pozostałych miejsc, choć niekompletny, znajduje się na oficjalnej stronie gminy www.suleczyno.pl
więcej...

dojazd

 

WSPÓŁORGANIZATORZY: